کرمان

پنجشنبه 09 بهمن 1399
توسط امدادگران هلال احمر استان کرمان محقق شد؛

بیش از هفت ساعت تلاش برای امدادرسانی به کوهنورد ۶۰ ساله

سرپرست معاونت امدادونجات جمعیت هلال احمر استان کرمان از تلاش نجاتگران هلال احمر برای امدادرسانی به کوهنورد ۶۰ ساله در کوه های شاهین زا در شهرستان کهنوج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ محمد امیرخانی بیان کرد: در طی تماس تلفنی با جمعیت هلال احمر مبنی بر سقوط کوهنورد ۶۰ ساله از ارتفاعات کوه های شاهین زا واقع در شهرستان کهنوج؛ بلافاصله تیم امدادونجات هلال احمر کهنوج به محل حادثه اعزام شد.
وی با اشاره به اینکه این کوهنورد از ارتفاع ۲ هزار و ۴۰۰ متری سقوط کرده است، افزود: با توجه به صعب العبور بودن منطقه و جراحات شدید مصدوم و عدم امکان انتقال و جابه جایی کوهنورد بلافاصله در ادامه عملیات تیم امدادونجات کوهستان کرمان توسط بالگرد به محل حادثه اعزام شد.
وی با اشاره به تلاش ۷ ساعته نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر جهت امدادرسانی خاطرنشان کرد: متاسفانه این کوهنورد بر اثر سقوط و جراحات وارده فوت می کند و جنازه او توسط بالگرد جمعیت هلال احمر به جیرفت انتقال یافت.
لازم به ذکر است تیم کوهنورد شوباد شهرستان کهنوج جهت صعود به منطقه کوهستانی شاهین زا عزیمت کرده بود که متاسفانه یکی از آنان بر اثر سقوط از ارتفاع دچار جراحت و فوت می شود.

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *