کرمان

استاندار کرمان: نجات جان انسان ها، اولویت هلال احمر

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان صبح امروز در حاشیه بازدید از بخش های مختلف امدادی، آموزشی و درمانی جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: نیروهای هلال احمر نجات جان دیگران را در اولویت قرار می دهند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان: محمدمهدی فداکار استاندار کرمان صبح امروز در حاشیه بازدید از بخش های مختلف امدادی، آموزشی و درمانی جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: در بحران همه به دنبال نجات جان خودشان هستند اما نیروهای هلال احمر نجات جان دیگران را در اولویت قرار می دهند. 
 
وی افزود: جمعیت هلال احمر فضایی برای امدادرسانی در بحران است. 
 
او ضمن قدردانی از خدمات و تلاش های بی دریغ نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر در حوادث افزود: امدادرسانی در بحران کار سختی است. 
 
وی با اشاره به ارزش خدمات نیروهای هلال احمر تصریح کرد: جمعیت هلال احمر استان کرمان ظرفیت بسیار خوبی در امر امدادونجات، بهداشت، درمان و توانبخشی دارد و بسیار خرسندیم چنین ظرفیت های برای رفع گرفتاری مردم در استان داریم.  
 
فداکار با اشاره به اهمیت و ضرورت تکمیل و تجهیزات امدادی، آموزشی و درمانی جمعیت هلال احمر استان گفت: 
پایگاه امدادی پشتیبانی جنوبشرق هلال احمر کرمان در کنار ساختمان بحران تبدیل به بزرگ ترین مجموعه در پاسخ و امدادرسانی در بحران شده است. 
 
استاندار کرمان با اشاره به خدمات بسیار ارزشمند جمعیت هلال احمر استان در حوادث خاطرنشان کرد: حضور نیروهای هلال احمر در کنار حادثه دیدگان  امیدبخش و انرژی دهنده است. 
 
او تصریح کرد: جمعیت هلال احمر استان کرمان در حادثه اخیر پدیده مونسون از لحظات اولیه در مناطق متاثر از این پدیده حضور یافتند و خدمات شایانی ارائه کردند. 
 
فداکار در پایان گفت: استان کرمان همیشه شاهد حوادث گوناگون و متعددی است که همیشه حجم زیادی از مشکلات بر دوش جمعیت هلال احمر و سایر ارگان های امدادی می گذارد.
 
لازم به ذکر است در بازدید استاندار کرمان از بخش های مختلف مجتمع بهداشتی، درمانی و توانبخشی، مرکز بین المللی آموزش های تخصصی امدادونجات، پایگاه امدادی پشتیبانی جنوبشرق جمعیت هلال احمر استان کرمان، معاون هماهنگی امور عمرانی ومدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان و هیات همراه نیز حضور یافتند.
کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *