کرمان

پنجشنبه 09 بهمن 1399

سفیر صلح و دوستی به دیار ابدی حاج قاسم رسید

دونده ماراتن؛ سفیر صلح و دوستی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در اولین سالگرد سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به کرمان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ دونده ماراتن اراکی و عضو داوطلب سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به عنوان سفیر صلح و دوستی در اولین سالگرد سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به شهر کرمان سفر کرد و مورد استقبال اعضای جوانان جمعیت هلال احمر کرمان قرار گرفت.

مجتبی یادگاری سفیر صلح هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و دونده ماراتن کشور از سال 1391 تاکنون تمامی 31 استان کشور را در ابعاد مختلف فرهنگی ورزشی در راستای اهداف صلح طلبانه و بشر دوستانه پیموده است.

این عضو جوان با همراهی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، معاون امور جوانان و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با خانواده شهدای مقاومت دیدار و گفتگو کرد و لوح تقدیر اهدایی از سوی رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر را به این خانواده معزز تقدیم کرد.

لازم به ذکر است این سفیر صلح و دوستی پس از دیدار با خانواده شهید پورجعفری، مسیر گلزار شهدای کرمان را به ‌منظور قدردانی از زحمات انسان دوستانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دوید و در پایان دلنوشته اش را در مراسم سالگرد قرائت کرد.

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *