کرمان

پنجشنبه 09 بهمن 1399
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی:

قدردان تلاش و خدمات ارزنده نیروهای داوطلب هلال احمر هستیم

نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با مدیرعامل و شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان کرمان بیان کرد: قدردان خدمات و تلاش های نیروهای داوطلب و ایثارگر جمعیت هلال احمر هستیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ ذبیح الله اعظمی نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با مدیرعامل و شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان کرمان از خدمات و تلاش نیروهای داوطلب و ایثارگر جمعیت هلال احمر تشکر و قدردانی کرد.
وی با اشاره به اینکه در همه صحنه ها و حوادث سخت شاهد حضور نیروهای امدادی و داوطلب جمعیت هلال احمر هستیم، افزود: امدادرسانی و پوشش امدادی حوادث با توجه به گستردگی محورهای مواصلاتی جنوبی استان، نیاز به توجه ویژه در خصوص تقویت و بروزرسانی تجهیزات انبارهای امدادونجات و پایگاه های امدادی بین شهری جمعیت هلال احمر دارد. 
اعظمی خاطرنشان کرد: در مجلس شورای اسلامی مطالبات جمعیت هلال احمر استان را پیگیری خواهیم کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به آمادگی هلال احمر در پوشش و امدادرسانی همه حوادث بیان کرد: آموزش، امکانات و تجهیزات از عوامل بسیار مهم در حوزه کاهش خسارات جانی در حوادث است.
وی با اشاره به عدم تناسب بین وظایف جمعیت هلال احمر و منابع اختصاصی که در اختیار دارد، خاطرنشان کرد: کاهش منابع مالی جمعیت هلال احمر به پیگیری ها و توجه ویژه مجلس شورای اسلامی نیاز دارد.
رضا فلاح با اشاره به اینکه شرایط سختی کار نیروهای جمعیت هلال احمر در مجلس شورای اسلامی نیاز به پیگیری دارد، افزود: تقویت و بروزرسانی انبارهای امدادونجات در جنوب استان در اولویت جمعیت هلال احمر است.
لازم به ذکر است در این نشست رییس جمعیت هلال احمر ساردوئیه نیز گزارشی از عملکرد هلال احمر ساردوئیه در حوزه امدادونجات و داوطلبان ارائه کرد.
کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *