کرمان

پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر با امدادگران کرمانی دیدار و گفتگو کرد+عکس

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر در دومین روز سفر به استان کرمان با نجاتگران و امدادگران جنوب استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر با همراهی مدیرعامل و جمعی از اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان کرمان در طی ۲ روز گذشته با حضور در استان کرمان از مرکز کشوری آموزش های تخصصی امدادونجات، مرکز جامع بهداشت، درمان و توانبخشی مرکز استان، مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری جمعیت هلال احمر استان، پایگاه های امدادونجات بین شهری و کوهستان، مراکز اداری شعب، انبارهای امدادونجات و پروژه های عمرانی در حال ساخت در شهرستان های کرمان، جیرفت، کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبارجنوب، ساردوئیه، شهداد و راین بازدید کرد.
حسین عارفی در حاشیه بازدید از پایگاه های امدادونجات بین شهری با امدادگران مستقر در پایگاه ها دیدار و گفتگو کرد و گفت: جمعیت هلال احمر متولی و خط مقدم امدادونجات در حوادث است که این امر مهم توسط امدادگران توانمند و داوطلب صورت می گیرد.
لازم به ذکر است نجاتگران و امدادگران در گفتگو با مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر خواستار رسیدگی به وضعیت بیمه و استخدام امدادگران داوطلب در جمعیت هلال احمر شدند.

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *