کرمان

هلال احمر و کمیته امداد 2 قطب خدمت رسانی به نیازمندان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: هلال احمر و کمیته امداد 2 قطب مهم خدمت رسانی به نیازمندان هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان: رضا فلاح در دیدار با  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان بیان کرد: جمعیت هلال احمر و  کمیته امداد امام خمینی (ره) 2 نهاد مردمی هستند که در راستای مسئولیت های اجتماعی در حوزه محرومیت زدایی در اقصی نقاط استان اقدامات بسیار خوبی انجام داده اند.

وی با اشاره به تعامل بین این 2 دستگاه در حوزه محرومیت زدایی افزود: جمعیت هلال احمر در حال توسعه و گسترش خدمات درمانی و توانبخشی در مناطق محروم جنوب و شرق استان است.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه کشوری فی مابین جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد:  در حوزه جوانان جمعیت هلال احمر نیز با اجرای طرح ملی یاس آموزه های امدادوکمک های اولیه و مهارت های زندگی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی به مددجویان خواهر کمیته امداد ارائه شده است.

مدیرکل امداد امام خمینی (ره) استان کرمان نیز در این دیدار با اشاره به اجرای بسیار خوب برنامه های جمعیت هلال احمر در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی بر اساس تفاهم نامه بیان کرد: بهره گیری از ظرفیت های مشترک جهت خدمت رسانی به نیازمندان و هم چنین ارائه آموزه های امدادی و اجتماعی به مددجویان از موارد بسیار مهمی است که می بایست در این تفاهم نامه بیش از بیش به آن پرداخت.

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *