کرمان

شنبه 09 اسفند 1399
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان:

ارسال بیش از 580 اثر به جشنواره "رفیق خوشبخت ما"

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان از ارسال بیش از 580 اثر به جشنواره های فرهنگی، ادبی، هنری و پویش چلچراغ در طرح ملی "رفیق خوشبخت ما" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ ابراهیم بابایی بیان کرد: طرح ملی "رفیق خوشبخت ما" در 2 رویداد ملی با عنوان جشنواره فرهنگی، ادبی، هنری و پویش ملی "چلچراغ" به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

وی افزود: آشنایی نسل جوان با سبک زندگی و الگوی رفتاری، اخلاقی و تربیتی مکتب سردار دل ها در ابعاد نوعدوستی، مردم داری و ساده زیستی در خانواده و جامعه با ابعاد سیاسی شخصیتی و معنوی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین ترویج فرهنگ از خودگذشتگی و بشردوستی در جامعه از اهداف اجرای این طرح ملی است.

وی با اشاره اینکه از سوی استان کرمان در بخش جشنواره فرهنگی، ادبی، هنری "رفیق خوشبخت ما" بیش از 380 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، خاطرنشان کرد: بیش از 200 اثر نیز به پویش ملی "چلچراغ" ارسال شده است.

بابایی با اشاره به اینکه این جشنواره ملی به اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل ورزش جوانان، کانون پرورش فکری و خانه های هلال در سطح استان اطلاع رسانی شده است، افزود: پویش نذر صلوات، شعار نویسی رایگان بر روی وسایل نقلیه، شعر، مقاله، دلنوشته، خوشنویسی، نمایشنامه، فیلم کوتاه، پویش مردمی نذر بشردوستانه، پویش نذرخون، زمستان همدل، گرمابخش دستان کوچک فرزندان شهرمان باشیم از جمله برنامه هایی است که به این جشنواره ارسال شده است.

 

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *