کرمان

پنجشنبه 09 بهمن 1399

داروخانه های هلال احمر بالاترین ظرفیت در کرمان

شهباز حسن پور رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان با رئیس جمعیت هلال احمر گفت: داروخانه های هلال احمر بالاترین ظرفیت در استان کرمان به شمار می آید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص حالت تحرک و حضور دائم به عنوان شاخصه های متمایز جمعیت هلال احمر با دیگر موسسات امدادی افزود: تحرک در جمعیت هلال احمر؛ آمادگی و تقویت تجهیزات امدادی علی الخصوص اورژانس هوایی به شمار می آید.

وی با اشاره به اینکه داروخانه های هلال احمر بالاترین ظرفیت در استان کرمان به شمار می آید، تصریح کرد: برای رفاه حال بیماران با توجه به شرایط کنونی برای تامین داور، اتخاذ وام بلاعوض برای داروخانه ها ضروری است.

شهباز حسن پور با اشاره به اهمیت موقوفات در جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: همه موقوفات باید شناسنامه فعالیت آن ها برای احاد جامعه اطلاع رسانی شود تا اعتماد عمومی برای ایجاد انگیزه در حوزه وقف افزایش یابد.

حسن پور افزود: با توجه به گستردگی، شرایط جغرافیایی و اقلیمی استان کرمان، قاچاق سوخت و انسان (اتباع بیگانه) در سطح استان کرمان شاهد حوادث جاده ای متعدد و پوشش امدادی توسط نیروهای های امدادی هلال احمر در این حوزه هستیم.

 

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *