کرمان

یکشنبه 09 آذر 1399
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان:

شایسته سالاری در هلال احمر یک اصل است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در حاشیه سفر مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در هلال احمر به استان کرمان با اشاره به اهمیت و ضرورت سه مقوله بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات در جمعیت گفت: شایسته سالاری در هلال احمر یک اصل است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح در حاشیه سفر مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در جمعیت هلال احمر به استان کرمان با اشاره به اهمیت و ضرورت سه مقوله بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات در جمعیت گفت: شایسته سالاری در هلال احمر یک اصل است.

وی با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر ضرورت امر نظارت و بازرسی افزود: ناظران اگرچه قضاوت نمی‌کنند، اما گزارش ناظر منجر به قضاوت خواهد شد لذا می‌بایست با دقت و تامل دقیق، جانب حق گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: هدف از ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات در همه دستگاه های اجرایی اصلاح روند، فرآیندها و قوانین داخلی، محاسباتی، مالی و ... است.

فلاح با اشاره به اینکه دقت نظر و نظم از مهمترین ویژگی‌های بازرس در اداره کل ارزیابی عملکرد است، تصریح کرد: کنترل کیفیت و بهبود روش ها و آسیب‌شناسی دقیق برای جلوگیری از تخلفات؛ از ماموریت های بسیار مهم اداره کل ارزیابی عملکرد محسوب می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به اهمیت فراگیری خودکنترلی و بالابردن فرهنگ سازمانی گفت: کارهای شایسته  می بایست با هدف ترویج و الگوی موفق در سیستم اداری معرفی شود و حوزه نظارت و بازرسی با توسعه و تقویت فرهنگ قدرشناسی از فعالیت های موثر و کارهای خوب با معرفی افراد شاخص مشوق سازمان شوند.

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *