کرمان

شنبه 09 اسفند 1399
پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور:

مجلس حامی جمعیت هلال احمر است

محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رییس سازمان امدادونجات گفت: مجلس شورای اسلامی حامی جمعیت هلال احمر است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رییس سازمان امدادونجات گفت: مجلس شورای اسلامی حامی جمعیت هلال احمر است.

وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر در حوزه نیازهای ضروری مورد توجه مجلس است، افزود: هلال احمر در خط مقدم مقابله با کرونا اقدامات بسیار خوبی انجام داده است و با توجه به اینکه انتظارات خاصی از این نهاد شکل گرفته تا کنون عملکرد قابل قبولی ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه سال 1400 نقطه عطف تحولات اقتصادی خواهد بود، تصریح کرد: در مجلس شورای اسلامی ضرورت ها و ظرفیت های بودجه ای جمعیت هلال احمر با هدف رفع مشکلات مربوطه بررسی خواهیم کرد.

پور ابراهیمی با اشاره به اهمیت تامین تجهیزات و سایر امکانات از منابع فعالیت های اقتصادی هلال احمر افزود: بازنگری فعالیت های اقتصادی در اعتماد و افکار عمومی تاثیرگذار است.

وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر از جنس مردم است و مردم به آن علاقه دارند، اظهار کرد: بیشترین موقوفات جمعیت هلال احمر در استان کرمان است که باید فرهنگ وقف را احیا کنیم و منابع مردم در جمعیت هلال احمر ارزشمند است.

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *