کرمان

چهارشنبه 01 اردیبهشت 1400

مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان: قابلیت ها و امکانات جمعیت هلال احمر اطمینان بخش حوادث است

مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان و هیات همراه در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: قابلیت ها و امکانات جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی حوادث اطمینان خاطر ایجاد می کند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ محمدرضا خسروی راد مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: قابلیت ها و امکانات جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی حوادث اطمینان خاطر ایجاد می کند.

وی در حاشیه بازدید از مرکز کشوری آموزش های تخصصی امدادونجات و مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: فعالیت های آموزشی و امدادی هلال احمر برای عموم بسیار جذاب و آموزنده است.

وی با اشاره به اینکه کارخانجات و کارگاه های صنعتی محیط ریسک پذیر و خطر آفرین هستند، خاطرنشان کرد: از سوی جمعیت هلال احمر در خصوص پشتیبانی حوادث احتمالی نیاز به پوشش امدادی داریم.

وی با اشاره به اهمیت آموزش های پدافند غیرعامل تصریح کرد: در شهر کرمان توان کارخانجات در امدادرسانی حوادث ناشی از حوادث صنعتی قوی نیست و بهره گیری از توانمندی های جمعیت هلال احمر ضروری است.

مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان با اشاره به اهمیت فراگیری آموزش های امدادی پرسنل افزود: در صدد برگزاری دوره های آموزشی ویژه پرسنل در واحدهای مختلف هستیم.

وی افزود:  شرکت فولاد بوتیای ایرانیان در راستای مسئولیت اجتماعی در تهیه و تامین تجهیزات و امکانات امدادونجات؛  جمعیت هلال احمر را حمایت خواهد کرد.

محمدرضا خسروی راد در ادامه با اشاره به حادثه سقوط سه کارگر در مخزن اکسیژن در شرکت فولاد بوتیای ایرانیان در ماه گذشته اظهار کرد: اگر امکانات و تلاش تخصصی امدادگران جمعیت هلال احمر نبود می بایست شاهد فوت و حادثه تلخ و ناگواری باشیم.

لازم به ذکر است مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان در این نشست از نجاتگران تیم امدادونجات کوهستان کرمان که در حادثه فوق امدادرسانی کردند، تقدیر و تشکر کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان؛ حمایت ها و پشتیبانی بنگاه های اقتصادی حائز اهمیت است

رضا فلاح در این نشست با اشاره به وسعت حادثه خیزی استان کرمان گفت: بیش از 30 نوع حادثه طبیعی و غیرطبیعی در استان کرمان رخ می دهد.

وی با اشاره به رتبه های اول استان کرمان در امر امدادرسانی حوادث جاده ای و همچنین اسکان اضطراری در حوادث طبیعی افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون قریب به یک هزار حادثه توسط نیروهای امدادونجات هلال احمر استان کرمان امدادرسانی شده است.

وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر با ارائه آموزش های تخصصی در کمترین زمان در پاسخگویی به حوادث اقدام می کند، خاطرنشان کرد: ایجاد خانه های هلال و آموزش روستاییان از اهداف بسیار مهم راه اندازی این مراکز در نقاط دوردست است.

فلاح با اشاره به اقدامات موثر جمعیت هلال احمر استان کرمان در پوشش امدادی حوادث استانی، ملی و بین المللی افزود: برای تامین تجهیزات مدرن و کاربردی نیازمند حمایت ها و پشتیبانی بنگاه های اقتصادی هستیم.

 

 

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *