کرمان

چهارشنبه 01 اردیبهشت 1400

پویش قرار مهربانی در سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر

اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرهای بردسیر، ماهان و شهداد در سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر با اهدای بیش از 86 هزار سی سی خون در قالب پویش قرار مهربانی به یاری بیماران نیازمند شتافتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ 192 نفر از اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمر شهرهای بردسیر، ماهان و شهداد در هفتادو سومین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اهدای بیش از 86 هزار سی سی خون در قالب پویش قرار مهربانی به یاری بیماران نیازمند شتافتند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر بیان کرد: تیم سیار انتقال خون استان کرمان با استقرار در محل جمعیت هلال احمر شهرستان؛ از 76 نفر عضو جوان و داوطلب خونگیری کرد.

حسین نامجو با اشاره به اینکه پویش قرار مهربانی به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر اجرا شده است، افزود: اهدا کنندگان بیش از 34 هزار سی سی خون به بیماران نیازمند اهدا کردند.

وی با اشاره به حضور 25 نفر از اعضای جوانان در این پویش خاطرنشان کرد: جمعی از اعضای خانه هلال شهر نگار نیز در در این برنامه شرکت کردند.

مسئول دفتر نمایندگی هلال احمر ماهان نیز از اجرای پویش قرار مهربانی به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان جوانان خبر داد و گفت:  76 نفر از اعضای جوانان و امدادگران هلال احمر ماهان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و کمک به همنوع در روز های مبارزه با ویروس کرونا خون خود را بیماران نیازمند اهدا کردند.

وی افزود: افرادی که بدون هیچ چشم داشت مادی و برای رضای خداوند با اهدای خون، باعث نجات جان بسیاری از افراد نیازمند به خون و فراورده های خونی می شوند، ستودنی هستند.  

مسئول دفترنمایندگی هلال احمر شهداد بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفتادوسومین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، 40 نفر از اعضای جوانان و داوطلب هلال احمر با اهدای خون به یاری بیماران نیازمند شتافتند.

علیرضا پورحسینی افزود: باتوجه به کاهش ذخایر خونی در کشور و شیوع ویروس کرونا، اهدای خون بسیار ستودنی است.

 

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *