کرمان

پنجشنبه 09 بهمن 1399

ویژه برنامه های کانون های دانشجویی کرمان در اربعین حسینی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان از ارائه خدمات بهداشتی و اجرای پیاده روی نمادین اربعین توسط کانون های دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمان و واحد دانشگاه آزاداسلامی شهربابک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ ابراهیم بابایی بیان کرد: به مناسبت اربعین حسینی اعضای کانون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمان با برپایی ایستگاه سلامت در ورودی گلزار شهدا؛ خدمات بهداشتی به عزاداران حسینی ارائه کردند.

وی با اشاره به توزیع ماسک، انجام تب سنجی و ضدعفونی دست ها در محل پایگاه بهداشتی کانون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان افزود: بیش از 500 نفر از عزاداران امام حسین از خدمات این پایگاه بهره مند شدند.

بابایی در ادامه به برگزاری مراسم پیاده روی نمادین اربعین حسینی در شهربابک اشاره کرد و گفت: این برنامه توسط کانون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک از محل مسجد دانشگاه تا قبرشهید گمنام اجرا شده است.

وی با اشاره به قرائت زیارت اربعین در این برنامه افزود: عطر افشانی قبر شهید گمنام و بازگویی خاطرات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های اجرا شده در حاشیه این پیاده روی نمادین است.  

 

 

کلمات کلیدی
فاطمه پاک سرشت
تهیه کننده:

فاطمه پاک سرشت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *